Montáž sádrokartonu

Při rekonstrukci bytu doporučujeme pro stavbu příček sádrokarton jako moderní stavební materiál. Montáž sádrokartonu je čistá a rychlá stavební technologie, sádrokarton se dobře dopravuje a zpracovává. Montáž sádrokartonu vyžaduje praxi a zkušenosti.

  • dopravu a nařezání sádrokartonu, montáž sádrokartonu
  • sádrokarton povrchově upravíme a vymalujeme
  • na montáž sádrokartonu a povrchovou úpravu sádrokartonu poskytujeme záruku

Sádrokarton je v porovnání s klasickými materiály flexibilní, snadno použitelný stavební materiál, který Vám můžeme pro rekonstrukci Vašeho bytu doporučit.

Bourání příček

Bourání příček v panelovém bytě je práce namáhavá a většina firem se jí snaží vyhnout. Někteří zákazníci požadují bourání příček, protože stavební firma, kterou si objednali bourání příček nezajišťuje. Firmy specializované na bourání příček obvykle požadují "nekřesťanské peníze" a takové bourání rekonstrukci bytu citelně prodraží.

Bourání příček jako samostanou práci neposkytuji (z důvodu enormní namáhavosti této práce) ale poskytuji bourání příček v rámci celkové rekonstrukce bytu. Pokud objednáte rekonstrukci vašeho bytu u mě, máte o bourání příček postaráno.

Stavba příček, zazdívání dveří, montáž sádrokartonu

V rámci rekonstrukce bytu provádím i potřebné zednické práce jako je stavba příček (z cihel, tvárnic, nebo sádrokartonu), zazdívání dveří, montáž sádrokartonu. Pro zednické práce nemusíte shánět zedníka, rekonstrukci bytu zajišťuji včetně zednických prací a montáže sádrokartonu.

 

 

 

 

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain